Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na dřevě, 24 x 19 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole L Berquin. Francouzský malíř galantních výjevů a portrétista, často zobrazoval líbivé obrazy mladých žen v módním oblečení. Převážně se věnoval olejomalbě, ale kromě tradičního plátna si volil za podkladový materiál také třeba exotické drahé dřeviny jako mahagon.